PRESALES ENGINEER (Warszawa)

Kod oferty: ESEC/REK/19/05-PRESENG
Miejsce pracy: Warszawa
Data publikacji oferty: 2019/05/29

eSecure Sp. z o. o. poszukuje osobę ambitną, kreatywną, odpowiedzialną i samodzielną na stanowisko Presales Engineer. Współpraca z nami, to niepowtarzalna okazja tworzenia nowej rzeczywistości w obszarze bezpieczeństwa IT zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  •       Techniczne wsparcie działań handlowych;
  •       Identyfikacja potrzeb klientów i opracowywanie rozwiązań;
  •       Prowadzenie prezentacji;
  •       Prowadzenie warsztatów, szkoleń i testów technicznych;
  •       Opracowywanie materiałów i dokumentacji;
  •       Wsparcie Działu Wdrożeń.

Wymagania:

  •       Minimum roczne doświadczenie;
  •       Wykształcenie wyższe informatyczne;
  •       Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  •       Znajomość języka angielskiego;
  •       Znajomość technologii IT z zakresu bezpieczeństwa lub technologii sieciowych;
  •       Znajomość branży IT z zakresu bezpieczeństwa, oprogramowania biznesowego.

Oferujemy:

  •      Ciekawą pracę przy innowacyjnych projektach IT;
  •      Udział w szkoleniach rozwijających kompetencje;
  •      Narzędzia niezbędne do pracy.

Osoby zainteresowane współpracą proszone są o wysłanie swojego CV oraz 3 zdań, dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie na adres praca@esecure.pl z dopiskiem ESEC/REK/19/05-PRESENG w tytule maila. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.