PARTNER MANAGER (Warszawa)

eSecure Sp. z o. o. poszukuje osobę ambitną, kreatywną, odpowiedzialną i samodzielną na stanowisko Partner Managera. Współpraca z nami, to niepowtarzalna okazja tworzenia nowej rzeczywistości w obszarze bezpieczeństwa IT zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Zapraszamy do współpracy osoby niebojące się tego wyzwania i pragnące osiągnąć rzeczy niemożliwe w swoim życiu.

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ (Rzeszów)

eSecure Sp. z o. o. poszukuje osobę na stanowisko Specjalisty ds. wdrożeń. Współpraca w tym zakresie to możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa IT oraz uczestnictwo w ciekawych projektach w tym zakresie. Zapraszamy osoby ambitne i zaangażowane, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu.

SALES MANAGER/CONSULTANT (Warszawa)

eSecure Sp. z o. o. poszukuje osobę ambitną, kreatywną, odpowiedzialną i samodzielną na stanowisko SALES MANAGERA. Współpraca z nami, to niepowtarzalna okazja tworzenia nowej rzeczywistości w obszarze bezpieczeństwa IT zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Zapraszamy do współpracy osoby niebojące się tego wyzwania i pragnące osiągnąć rzeczy niemożliwe w swoim życiu.

KONSULTANT DS. CYBERZAGROŻEŃ (Warszawa)

eSecure Sp. z o. o. poszukuje osobę ambitną, kreatywną, odpowiedzialną i samodzielną na stanowisko konsultanta ds. cyberzagrożeń. Współpraca z nami, to niepowtarzalna okazja tworzenia nowej rzeczywistości w obszarze bezpieczeństwa IT zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Zapraszamy do współpracy osoby niebojące się tego wyzwania i pragnące osiągnąć rzeczy niemożliwe w swoim życiu.

KEY ACCOUNT MANAGER (Warszawa)

eSecure Sp. z o. o. poszukuje osobę ambitną, kreatywną, odpowiedzialną i samodzielną na stanowisko Key Account Managera. Współpraca z nami, to niepowtarzalna okazja tworzenia nowej rzeczywistości w obszarze bezpieczeństwa IT zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Zapraszamy do współpracy osoby nie bojące się tego wyzwania i pragnące osiągnąć rzeczy niemożliwe w swoim życiu