RELACJA Z WYDARZENIA – WARSZTATY GDPR

Pragniemy serdecznie podziękować Państwu za liczny udział w warsztatach – “Jak praktycznie wdrożyć zarządzanie ochroną danych w świetle regulacji GDPR?”, które odbyły się dnia 31.05.2017r.
Zainteresowanie tematem przerosło nasze oczekiwania. Przyjemnością było gościć Państwa, móc wysłuchać interesujących wypowiedzi oraz uczestniczyć w dyskusjach. Wielką satysfakcją było również obserwowanie Państwa zainteresowania przedstawianymi przez prelegentów tematami. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte przez Państwa w czasie konferencji okażą się cenne i pożyteczne, zaś Państwa udział w konferencji będzie początkiem, czy też kontynuacją współpracy z firmą eSecure.

Poza wyrażeniem słów podziękowania, serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć z naszego wydarzenia, zapraszając jednocześnie Państwa do udziału w naszych kolejnych przedsięwzięciach warsztatowo-szkoleniowych (więcej na: https://esecure.pl/szkolenia).

Mamy nadzieję, że nasze warsztaty były tylko wstępem do dalszej dyskusji. Chętnie podejmiemy wspólne działania i przedstawimy bardziej szczegółowo nasze rozwiązanie w indywidualnych rozmowach.
Zapraszamy do kontaktu.